| YouDieAsYouLived a întrebat:

Cine imi poate oferii niste informatii despre casti wireless. Vreau sa spun cineva care foloseste sa-mi recomande un model decent. Castile sa nu fie dependente de un dispozitiv, adica telefon mobil, mp3 sau mp4. Doresc sa fie independente, adica cu memeorie proprie unde sa incarc muzica care vreau sa o ascult. Ceva de genul Sony's nwz-h303 3 in 1 walkman. Doar ca nu le gasesc pe internet sa le pot comanda, gen eMAG, pcgarage, altex etc. Doar pe alte site straine si nu vreau sa astept. Le foloseste un prieten si este multumit, au memorie proprie cum am spus mai devreme, materialul se incarca direct pe ele iar ele se incarca la calculator. As dori ceva asemanator daca cineva poate sa-mi sugereze. Prestul sa fie pana in 400 lei.

P.S : Vreau doar sfaturi de la persoana care folosesc si stiu cu siguranta ce vorbesc.

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Pai tu vrei casti wireless, sau casti cu mp3 player?

| YouDieAsYouLived explică (pentru Radu284):

Da, cu memorie proprie. mp3. nu stiu daca-s wireless sau nu, sau cum sunt. Ma refer castile, casti. Fara dispozitive, sa aiba memorie propie sa functioneze independent. Cred ca intelegi ce zic.