| Darkus22 a întrebat:

Cine imi poate spune niste programe bune de inregistrat un gameplay al unui joc? Dar nu Fraps, Bandicam ca nu iti da voie sa filmezi mult si ca sa le cumpar eu nu am card. Dau funda la cel mai bun program.

3 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Camtasia 7 e cel mai bun si ai trial vreo 30 de zile parca, e foarte bun, poti face si hd cu el, poti coverti, poti urca direct pe youtube sau alte siteuri, e cel mai bun dintre toate si nu o spun doar eu

| grgdlk a răspuns:

Uite si un tutorial video foarte bun
http://www.rotutorial.net/......l-video-2/

| Darkus22 explică:

Da dupa ce trec 30 de zile ce fac ca eu vreau sa imi fac cont pe you tube cu gameplay la multe jocuri.