| DarkShina5566 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum se schimba parola de la messenger?

5 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Click sus pe messenger -my account info ti se v-a deschide o fereastra bagi parola care o ai si in fereastra urmatoare la sign-in and security ai optiunea sa schimbi parola

| misu_3228 a răspuns:

Din meniu: Messenger / My Account Info te va trimite pe pagina yahoo.com; la sectiunea Sign_in and Security dai Change your Password!

succes

| MiRuNiKaa a răspuns:

Vezi ca sus acolo este o optiune mesenger apasa pe ea apoi du-te la my acount info, si vezi ca acolo undeva mai jos un pic scrie change your password. Da clik acolo si apoi Current Password parola pe care o ai acum, New Password scrii noua parol, si apoi o mai scrii o data in ultima casuta si gata. sper ca te-am ajutat.

| DarkShina5566 explică:

Multumesc frumos, aveam mare nevoie de informatiile astea.

| emaalexandra97 a răspuns:

Intri pe mess si dai click acolo unde scrie messenger, apoi dai pe my acount info si-ti va aparea un alt site, acolo unde scrie adresa ta de mess, mai jos iti spune sa scrii parola de la mess-ul tau, dupa ce ai scris-o, iti va aparea alta pagina, acolo dai in jos si apesi click pe change your password, apoi scrii la rimul parola veche si la ultimele 2 spatii, parola noua.succes si ser sa reusesti