| bayetasvl a întrebat:

Cine mai are un Laptop Lenovo IdeaPad 320-15AST? Ma intereseaza daca are cineva instalat pe el windows 7.Eu l-am avut instalat doar ca nu imi gasesc driverele toate

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca e laptop nou. Pune 10 asa cum ar trebui. 7 e prea vechi pentru el.

| bayetasvl explică (pentru Wr3nch):

Da stiu asta.dar cu windows 7 merge foarte bine.(rupe)

| flixbuster a răspuns:

1. Te duci aici:

http://pcsupport.lenovo.com/....../downloads

2. Incerci sa cauti Windows 7 la Operating Systems - nu-l gasesti

3. Intelegi ca laptop-ul tau are suport de la producator doar pentru Windows 10 64 bit, instalezi (corect) OS-ul suportat si iti va merge beton (rupe la patrat)