| simo80 a întrebat:

Salut, cine poate sa imi spuna cum pot pe facebook sa nu vad pe cineva care este prieten ce scrie pe peretele meu fara sa il sterg. Sa il am in lista de prieteni si atat sa nu vad activitatile lui sau cu cine e prieten sa imi apara mie cand deschid pagina? ce ziceti se poate fara sa il sterg? mersi

6 răspunsuri:
| yoNicole13 a răspuns:

In primul rand intrebarea asta e cam grau de descifrat pentru ca nu inteleg nimic...dar, cu toate astea am reusit si sincer chiar nu cred ca se poate asa ceva. Bafta oricum! :d

| yoNicole13 a răspuns (pentru yoNicole13):

Am uitat sa mentionez... Odata ce ai devenit prieten pe fb cu cineva vei putea urmari fiecare lucru pe care il face acea persoana, si reciproc. Adica nu poti face ceea ce ai mentionat tu in intrebare. happy

| simo80 explică:

Aa,nu ai inteles pai il vreau ca prieten dar nu vreau sa stiu pe facebook de el intelegi? oricum mersi de raspuns

| yoNicole13 a răspuns (pentru simo80):

Apropo...Imi spui unde te gasesc pe fb? big grin

| simo80 explică (pentru yoNicole13):

Adresa mea? nu inteleg? sa fim prieteni pe fb? ok patrichi simona

| yoNicole13 a răspuns (pentru simo80):

Nu te-am gasit... straight face