| danuttz04 a întrebat:

Salut cine poate sa imi spuna daca Placa de baza Gigabyte 990FXA-UD3 Socket AM3 si Procesor AMD FX 8120 3. 1Ghz AM3+ 8-core sunt 100% compatibile(argumente), dau fundita.

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Sunt compatibile.
http://www.gigabyte.com.ro/......popup.aspx

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Ai auzit de google? Nu inteleg ce vrei sa spui prin "100% compatibile".ori merge ori nu. Din ce am citit eu pe net, ar trebui sa mearga. Dar mai bine intrebi la magazin ca sa nu dai banii degeaba.

| danuttz04 explică:

Da dar nu sunt prea sigur pentru ca placa de baza are socket AM3 si procesorul AM3+ intelegi.

| danuttz04 explică:

Asta inseamna ca nu suporta prosorul Procesor AMD FX 8120 3. 1Ghz AM3+ 8-core?