| DDX99 a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi spuna un program care deschide referate, atestate etc sub ori ce format.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Adauga la: lupugabriela99@yahoo.com
Si iti pun eu Office World cu licenta!

Funda?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista un asemenea program. Aproape pentru fiecare format trebuie un program special.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare document are un format si este deschis de catre o anume aplicatie care stie sa citeasca si sa interpreteze acel format. In principiu cu ori editor text poti sa deschizi dar nu iti garanteaza nimeni ca vei putea deschifa ce scrie acolo

| AgathaRo a răspuns:

Microsoft office.