| Anishoara1998 a întrebat:

cine stie cum se face "banner" prin adope photoshop cs5? va rog mult lasati link-ul aici in coment, de preferat in limba rusa, dar asta nu prea conteaza...va rog mult de tot...dau FUNDA!~!~!

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Buna Anisoara! Ai aici un tutorial in spaniola... poate te ajuta cu ceva.http://ps-tutoriales.blogspot.com.es/

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de folos.Iti multumesc pentru vot! Pe viitor nu ezita sa-mi ceri ajutorul.

| Anishoara1998 explică (pentru Petrica44):

Eu iti multumesc foarte frumos, mi-ai fost tare de folos..sigur...

| Rusu_Ocatvian_1996 a răspuns (pentru Petrica44):

Imi dai si mie o mina de ajutorhappy