| denisTiky a întrebat:

Cine stie de o carcasa cat de cat ok, sa se poata face cable management, si eventual si optional un cooler (nu conteaza marimea). Totul intr-un buget de cam 100-150 de lei. Merci!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Acum cam pe toate se poate face asa ceva; dar sa nu fie mini tower.

| mihaibaros69 a răspuns:

Nu am gasit cu cooler dar iti pot da cu sursa :D https://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/s3-black-500w/

| acelcineva24 a răspuns:

In general, majoritatea carcaselor peste 100 lei sunt bune. Fa-ti o lista cu caracteristicile pe care ai vrea sa le aiba de exemplu cu sau fara iesire pentru dvd-rom, unde ai vrea sa fie pozitionate butoanele de pornire/restart, numarul de usb-uri, iesiri audio, daca vrei cu geam in lateral, lumini inauntru/afara etc.