| Darkus22 a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara un ps, xbox, psp la un pret mic pentru ca am niste parinti care nu dau bani multi pe lucruri din astea. Dau funda la cel care imi arata cele mai mici preturi.

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut! eu am de la media galaxy psp 3004 ( care este ultimul model) si am dat pe el 550 lei. sa nu te ei dupa tavy100 ca nu stie ce zice, psp 1004 este primul model.
tot in media galaxy playstation 2 (ps2) este 420 lei

poti sa intri pe aceste site-uri unde sunt mai ieftine:
- domo
-media galaxy
-joc shop
-ebay
-gameon

si xbox nu iti recomand sa iti cumperi fiindca are sanse sa crape(30%) si si incinge foarte repede. in plus pe ps2 nu mai apar jocuri asa eu te sfatuiesc sa iti cumperi un psp

| Tavy100 a răspuns:

La Auchan gasesti PSP 1004 ( ultimul model) la 400 ron.