| anonim_4396 a întrebat:

Salut colegi TPU. Am o mică intrebare sau curiozitate mai bine spus. Am vazut la un utilizator de HUAWEI P8 LITE ca a intrat pe o aplicatie din telefon "meteo" si m-a distras deoarece, nu era chiar simplă. Era foarte cool deoarece afara era o zi foarte urâtă si ploioasa si nu iti arata doar cate grade sunt afara ci era si un ton de fundal cu "suntetul ploii". Vreau sa stiu ce aplicatie era. daca stiti. Multumesc anticipat. (Ofer de toate, la raspunsul care îmi răspunde la ce mă întereseaza pe mine)

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Buna nu poti sa il instalezi pentru ca acela nu l-a instalat el de pe magazin play, ci l-a avut in telefon.