| eduardpetrolistul a întrebat:

Stiti vreo aplicatie atunci cand aprinzi telefonul sa se schimbe automat fotografia de fundal mereu alta cand se aprinde display-ul, am vazut la Huawei p20 lite(acolo are functia inclusa la telefon)?

Răspuns Câştigător
| Prodana a răspuns:

Da, se numeste screen lock photo si e gratis pe google play, Funda?

1 răspuns:
| Aube a răspuns:

Am vazut in telefonul meu ca poti seta sa se schimbe aleatoriu la deschidere. Nu-mi mai amintesc unde. Pentru ca eu nu vreau asta. Vezi in setari, la imagini fundal.