| ManRo a întrebat:

Cu ce formula sa ma adresez parintilor ca sa imi cumpere un ps4 din banii mei. (ziua me se apropie luna viitoare).
Daca ati fost in locul meu, iar parintii vau luat ps4 atunci sa imi spuneti cum v-ati adresat lor
OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
| ExprimareLibera a răspuns:

Dacă sunt banii tai, nu înțeleg care e problema. Nu stiu daca o sa te descurci cu prețul jocurilor. Dacă o modezi, nu mai merg patch-urile sau add-on-urile.
Mereu am fost adeptul xbox, chiar dacă nu au aceeași performanta, având un număr mai scăzut de gFlops

| Denymatrix a răspuns:

Atata timp cat sunt banii tai, parintii tai n-au nici-un drept sa se amestece.Totusi,ar trebui sa te gandesti daca chiar ai nevoie de un ps4.Jocurile vin la un pret destul de ridicat, iar parintii tai poate nu vor fi dispusi sa ti le achizitioneze. Deasemenea, in nestiinta de cauza, as dori sa-ti sugerez sa te gandesti si la bugetul familiei tale.Sincer,un ps4 este un lux cu putina folosinta, iar tu ti-ai putea folosi banii in alte scopuri, scutindu-i pe ai tai de viitoare eforturi financiare.Totul ramane la latitudinea ta.

P.S: PC master race~

| ManRo explică (pentru Denymatrix):

Jocurile pe care le voi archizitiona vor fii din banii mei. Prima data cumpar un joc; ar apoi cand sunt pe la mijlocul lui ma apuc si strang bani pentru altul leu culeu, moneda cu moneda.