| Halco a întrebat:

Cu ce pot sa fac design-ul la un site/blog? ( in afara de programul Artisteer)

Răspuns Câştigător
| Twitter a răspuns:

Asta se face cu CSS, citeste cateva tutoriale ca gasesti cate vrei pe Google. big grin

4 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Ai putea sa inveti un pic de CSS si Photoshop.

| Leandro a răspuns:

Daca ai nevoie de o platforma complexa, foloseste www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si editabile, si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Halco explică:

Humanoidu, stiu sa lucrez foarte bine in Photoshop, dar nu stiu cum sa le pun pe sablonul unui site!

| shaoboy a răspuns:

Ne trebuiesc mai multe detalii
1.forum/ste(cred ca site)
2.domeniu /sub domeniu
3.host-ul
4.etc