Întrebare recomandată | alexgsxr a întrebat:

Salutari!

Cine se pricepe si imi poate spune un program de web design pentru a face un blog template care sa il folosesc la blogger.
Am incercat artisteer e super dar nu iti da voie sa salvezi,e trial.
Am mai incercat si visual site designer dar le salveaza in alt format, eu nu am reusit sa gasesc conversia la xml crying sa mearga pentru blogger.
Asa dar cine ma poate ajuta si a folosit, pentru ca am incercat multe programe si nimic happy ar fi bine daca cineva a si probat, raman super dator si funda bineinteles.

Ms!

8 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Mai bine fa-ti un blog pe webfactor.ro (e cel mai ieftin pachet) si daca esti incepatoare, foloseste C-Panel, nu folosi celelalte variante. happy

| ady20hbk a răspuns:

Incearca Adobe Dreamwaver! :) Cel mai bun program de a crea site-uri.

http://adrianhbk.blogspot.ro/

| alexgsxr explică (pentru ady20hbk):

Merci mult, l-ai incercat?

| ady20hbk a răspuns (pentru alexgsxr):

Da, lucrez cu el in fiecare zi

| alexgsxr explică (pentru ady20hbk):

Si trialul are toate functiile?
Merci multwinking

| ady20hbk a răspuns (pentru alexgsxr):

Da

| StyleP a răspuns:

Serif.WebPlus.X6!

| alexgsxr explică (pentru StyleP):

Iti multumesc, mult, ai facut blog template in el, sau format xml?