| T3n a întrebat:

cum as putea sa modific un video ca sa-l aduc in format HD sau cel putin intr-un format sa arate cat mai bine? Mentionez ca e vorba de cs, adica filmez cu bandicam modific si dupa postez insa in momentul cand postez pe youtube se duce rau la vale calitatea!

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Instaleaza-ti Any Video Converter. E un program ideal pentru ce vrei tu. Are o interfata simpla si e usor de folosit, iti vei da seama imediat. Cu acest program poti converti aproape orice format in... orice format, ca sa zic asa. Poti modifica video bitrate, audio bitrate, codecurile si multe altele.
Bafta!