| MadRaven a întrebat:

Cum e cu internetul si tabletele.
La orice fel de tableta trebuie sa platesti pentru net sau sunt tablete la care nu trebuie sa platesti?
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Pretenasa, sa explicam cum sta treaba!
Deci orice tableta are Wi-Fi. Si daca nu stii ce e ala este vorba despre internet prin semnal la care te poti conecta fara sa platesti. Exista tablete care pot avea net prin cartela. La alea se plateste.

In general te poti conecta la orice Wi-Fi atata timp cat ai semnal si nu este pusa parola... Sau daca stii parola.

Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Toate tabletele au wi-fi deci daca prinzi internet de la un router de la vecini sau poate ai chiar tu vei avea netul pe gratis daca nu prinzi de la nimeni sau nu ai semnal bun atunci poti sa-ti iei net si trebuie sa platesti...

| AnnaAnnne a răspuns:

Poti avea o tableta care merge doar cu internet prin Wi.Fi ca a mea careia nu.i poti baga internet sa ai peste tot si mai poti avea o tableta performanta careia ii poti baga cartela de net si trebuie sa platesti daca vrei net peste tot nu e pe gratis si la aia performanta o sa ai net si prin Wi.Fihappy

| joaker15 a răspuns:

Doar apesi pe wi-fi si daca prinzi de la anumite unde daca stai la bloc sigur prinzi de la cineva care nu are pasword! FuNdItA?

| Raspundemiplzz a răspuns:

La tablete ai placuta de wierless adica daca un prieten, vecin sa ori cine are internet prin romtelecom poti sa prinzi wierless cu tableta e ca si la un laptop
fundita?