| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, cum e netul​ de la​ Digi/RCS&RDS? Are cineva abonamentul Digi Net Fiberlink 300 la 28 lei/lună? Știe cineva o oferta mai faina?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Am avut de 100 de mb, prin 2006 era destul de bun, de 300 si acum de 1 gb!
E foarte ok raportul calitate pret.
Daca ai pretenti mari la dawnlowd si upload, iti ajung lejer 300-500 mb, chiar si 300, descarci cu 20 -25 de mb dupa extern.
Daca vrei pentru ce a zis colegu de mai jos, Youtube filme fara descarcarii, iti ajung si 100 de mb...

| RAY a răspuns:

Eu nu am ce sa spun nimic negativ despre rds, sunt nr 1 in Romania clar si ca calitate si ca pret

| mihai69 a răspuns:

Am eu și sunt mulțumit. Dar nu descarc / mă uit la filme - doar navigare și uneori clipuri de pe Youtube.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu am UPC.Este mai bun ca RDS-ul ca are 1000 de canale.

| DrGoogle a răspuns:

E printre cele mai bune la ora actuala, pret/calitate

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

1000 mb, este cea mai buna de pe piata ca si calitate pret, diferenta este doar de 10 lei si viteza este de 3, 5 ori mai mare, dar la asta trebuie sa ai i7 sau un router care suporta 1000 mb