| TomyBrave2019 a întrebat:

Cum fac gen să-mi schimb tastatura? Cu ce aplicație? [Sunt utilizator de Android].
Am încercat cu una dar nu a ieșit.
Apropo eu utilizez Gboard dar nu pot să îmi schimb icon-urile de exemplu pe care apeși să mergi la partea cu @#$ sau cu numere sau să scriu cu litere mari (săgeata aia). Am văzut că se poate să le schimbi pe toate.
Ce aplicație merge bine așa? Care te lasă să-ți customizezi orice parte cum vrei?
Dau fundă! Mersi.

2 răspunsuri:
| aanaaaaxqq a răspuns:

Buna, daca vrei sa iti schimbi tastatura, poti sa intrii la teme, temele telefonului tau, poti sa le descarci si la fiecare tema, bine nu chiar la oricare, iti schimba culoarea tastaturei, etc sau poti scrie in magazin play, tastatura etc sau pe engleza keyboard si na te uiti la recenzii vezi care e mai buna

| TomyBrave2019 explică (pentru aanaaaaxqq):

Eu întrebam ce aplicație e bună. Am încercat una și nu era.
Iar din setări nu ai cum să schimbi și simbolurile de care spuneam.