| Gicutzu23 a întrebat:

Salut cum fac sa am si eu fonturi pe LG E455 L5 II ca si pe Samsung-uri adica sa am scrisul modificat stiti voi. si daca imi trebuie root cum fac sa imi root-ez telefonul va rog sa ma ajutati, multumesc frumos

1 răspuns:
| ATQuestionTPU a răspuns:

Intra pe site-ul daFont.com si cauta acolo fonturi si daca te lasa sa le instalezi inseamna ca iti trebuie neaparat Root.Sunt anumite lucruri care nu merg deloc fara root de exemplu filmatul ecranului telefonului deci sunt sanse ca sa trebuiasca root! Ser ca te-am ajutat!