| SasukeCS2 a întrebat:

Cum fac sa nu se inchida pagina pe care am navigat ultima data cu browser-ul Mozilla Firefox? De exemplu acum sunt intrat pe TPU, daca inchid browser-ul si apoi intru din nou pe el ma da pe Google. Cand intru din nou pe browser vreau sa ma dea pe pagiana pe care am navigat ultima data adica TPU fara sa setez TPU ca fiind Home Page.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, du-te in firefox options si la general unde scrie "when firefox starts" selecteaza "show my windows and tabs from last time". Bafta!