| EdyEdyson a întrebat:

Salut, cum imi pot instala sunetul pe windows xp? Am incercat toate programele si imi spune: The system cannot find path specified. Apoi dau ok si imi da o eroare cu: Unable to open the self-extracting executable file. The file is locked or in use by another process. The installation will terminate. Funda crying

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

RAY-ule, tot nu ti-a intrat in tartacuta ca se spune ia si nu "ea"?

| K0sti a răspuns:

Descarcand driverele de la producatorul placii de baza! Greu cu stiinta asta...

| Mariucu a răspuns:

Intra aici :http://www.iobit.com/en/driver-booster.php
Si descarca. Dupa ce ai descacrcat, fa o scanare. Daca iti da ca ai niste drivere vechi, da-le update, trebuie sa fie si cel de sunet pe acolo! Sper ca te-am ajutat! :D

| EdyEdyson explică (pentru Mariucu):

I-am dat scanare si mia rezolvat cateva probleme ceva de genu. Nu mi-a zis nimic de update. Unde trebuie sa ii dau?