| Kedoaka79 a întrebat:

Salut, cum imi pot sterge un video de pe Youtube daca am uitat canalul si absolut tot despre el. Vreau doar sa dispara de pe Youtube.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prima cerință pentru a șterge un fișier - filmul este un fișier - este că trebuie găsit (accesat). Caută cu toate motoarele de căutare folosind criterii pe care le știi despre film (inclusiv comentariile)

| Kedoaka79 explică (pentru sierra1):

Pai eu stiu care e videoclipul si vreau sa-l sterg.

| sierra1 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Caută cu toate motoarele de căutare folosind criterii pe care le știi despre film (inclusiv comentariile)