| OrlandoDobre a întrebat:

Salut, cum îmi pun poză de copertă pe YouTube imi spune că poza care vreau s-o pun e mica, mare. Cine știe? ????

2 răspunsuri:
| ArmywCode a răspuns:

Iti trebuie o poza cu dimensiunea de 2560 x 1440 pixeli. Poti sa o redimensionezi in photoshop sau alt program de editat poze. Dimensiunea o poti vedea dand click dreapta pe poza > propreties. Daca nu vrei o poza anume poti cauta pe google rezolutia 2560 x 1440 pixels photo.

| Vali215 a răspuns:

Caută pe Google poze cu rezoluția dorită, așa am făcut și eu.