| MrAnime a întrebat:

Cum instalez noul Design pentru Facebook?

9 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont nou.

| faramatania a răspuns:

Noul design pentru Facebook este în beta și deocamdată nu poate fi aplicat, dar ca să vezi cum va arata, uite aici și mai mult îți poți da ok-ul pentru a intra pe lista de așteptare.Succes!
https://www.facebook.com/about/newsfeed

| S4Suk3 a răspuns (pentru faramatania):

Este deja aplicat "7 dintre prietenii tăi au trecut la noul design" (prietenii mei adica)

| Crucified a răspuns:

Nu ti-l recomand pentru ca are virusi.

| kristynel11 a răspuns:

Design-ul pentru Facebook e un virus care iti sustrage date despre tine!

| GeoGz a răspuns:

Design-ul nou se instaleaza singur la momentul potrivit, dar pentru a grabi procesul trebuie sa-ti maresti activitatea, de exemplu numarul de ore online, like-urile acordate, comentarii, orice. Funda? big grin

| Greenscarf26 a răspuns (pentru GeoGz):

De unde stii tu ca trebuie sa maresti activitatea pentru a avea noul facebook? ai vb tu cu cei de la facebook?

| Laurentiu_Laur_1989 a răspuns:

Da vreau