| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum modific intr-un video culoare unui obiect care se misca de exp (unui balon sau a picaturilor care cad)?

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poti spune si ce editor video folosesti?
Ar fi bun After Effects, dar nu cred ca ai sa stai sa instalezi unul dintre cele mai complexe programe de editare din lume doar ca sa schimbi culoarea la un balon...

| Deelay a răspuns (pentru PainTech):

Nu folosesc nici una nu ma descurc de asta vreau ajutor zi-mi tu o programa mai simpla cu care as putea sa modific

| PainTech a răspuns (pentru Deelay):

Https://www.youtube.com/watch?v=KB6NX9sIctk&ab_channel=Teacher%27sTech

DaVinci Resolve 15. Varianta gratis. Programul e conceput in special pentru corectia si schimbarea culorilor. Nu te astepta sa fie extrem de simplu de folosit, dar daca folosesti tutorialul pe care ti l-am lasat mai sus ar trebui sa te descurci.

Mult succes!