| deyutz95 a întrebat:

Salut.cum pot afla ce driver trebuie sa imi instalez pentru placa mea video?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Descarca driver pack solution 14 sau nu mai stiu, ia ultima versiune aparuta, de pe site-ul oficial, este gratis, acest program iti va depista Hardware-ul si va instala cele mai noi drivere aparutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci programul slimdriver. Il deschizi si iti detecteaza toate driverele lipsa si cele care trebuie updatate. In dreptul fiecarui driver detectat ai butonul de download. Simplu si rapid.Nu mai stai sa cauti nu stiu unde ce placa si ce driver, apoi sa cauti pe internet exact ce iti trebuie. Apesi butonul download si iti descarca imediat driverul potrivit.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Te duci pe site-ul la producator, dai auto-detect..asa greu?

| dusmanul86 a răspuns:

Cauta pe net programul numit everest.sau desfa unitatea si vezi ce scrie pe placa video

| Damian95 a răspuns:

Depinde de placa video pe care o ai. Daca ai amd intri pe site-ul de la AMD si daca ai java instalat in browserul de net are un buton cu autodetect. Ca sa gasesti usor site-ul cauti pe google amd video card driver. daca ai geforce e aceeasi poveste happy