| evowarr11 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 si nu am CD ca sa instalez placa video acum e VGA I don't want to see straight face... As putea sa descarc un driver petnru placa video? Daca da cum pot afla ce driver imi trebuie adica de care :Intel, Nividea....etc?

Răspuns Câştigător
| madness2021 a răspuns:

Pai e foarte simplu happy
Ori downloadezi de pe net un driver scanner care iti scaneaza si iti detecteaza toate driverele care lipsesc si ti le si downloadeaza ori desfaci frumusel carcasa si citesti ce scrie pe placa te video, pentru ca pe majoritatea placilor video este inscriptionata firma producatoare cat si modelul. Apoi poti intra pe site'ul firmei si sa downloadezi de acolo driverul. Succes!