| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Salut,cum pot afla intrebarile cu anonim de pe ask.fm dau funda e urgent!

8 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Se poate dar necesita CUNOSTINTE daca le aveai nu intrebai
asa in mare ii dadeai un fel de ceva care ii divulga ip lui real si il luiai de pe ip daca avea ip static era si mai simplu

| Neata_Marius_1994 explică (pentru AdrenalinTm):

Da-mi tu acel fel de ceva si daca intr-adevar fuctioneaza iti garantez ca o sa aflu cine e anonimul, am cunostinte mai bine decat creziwinking daca aveai cunostinte trebuia sa spui cum se poate afla nu doar sa te dai marewinking

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Neata_Marius_1994):

Nu ii ceva de datlaughingeu n-am zis ca nu ai cunostinte am zis ca iti trebuie cunostinte serioase, ask fm si alte siteuri se impart in multe servere si se schimba locatia o data la 5-7 secunde, e ceva de lucru pana sa il creezi de fapt dureaza vreo 15 minute daca cunosti, cand m-am referit la cunostinte nu am zis de TOTORILE PE NETlaughing aia e la indemana orcui, functioneaza ca un fel de Kiloger dar nu atata de sofisticat (ma refer la un kilogger bunicel care trece de firewall antivirus)
nu are un nume exact se poate face in 2 moduri atasezi de o poza muzica... text poza textu se duce in chache si de acolo iti da procesle folosite de el si care ip domina aia e ip lui (Samp-Divulgador De IP) repet nu are un nume anume

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

A si sa iti fac treaba mai usoara se face din kali linux

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Neata_Marius_1994):

Sau te duci la cineva care stie ii dai 10 euro si aia ii sau dca sti pe cineva tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti...

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Ask.Fm zice clar ca nu poti.Stiu cum e, pe un prieten il injura o fata de toate alea...Dar in realitate cu toate se-ntelege...

| Roxana66 a răspuns:

Hei, nu se poate sa aflii cine iti pune cu anonim intrebarile de pe ask