| RaduZ20 a întrebat:

Cum pot afla Username si Password-ul routerului meu? Mentionez ca am router ZTE model 660 si că nu merg alea default cum ar fi "admin".

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cauta manualul ca trebuie sa fie acolo scris.

| Basilievski a răspuns:

Scrie asta pe google si de acolo te descurci tu.

| RaduZ20 explică (pentru Basilievski):

Pai asta am scris, dar imi cere username si password si alea nu le stiu

| Ssssmokin a răspuns (pentru RaduZ20):

Incearca sa pui admin la ambele. Daca nu suna la cei de la care ai internetul. Mai poti incerca sa cauti parola si usernamul pe hartiile de la internet, cand ti-ai facut abonamentul.

| Basilievski a răspuns (pentru RaduZ20):

Reseteaza routerul manual, parola va fi cea scrisa undeva pe spatele routerului.