| Bogdanteascu a întrebat:

Salut, cum pot baga cablu auxiliar pe o Skoda Octavia 2007 cu navigatie mare ca cea din poza? ( https://imgur.com/a/mycMT1U )

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca navigatia este originala ai intrarea aux in cotiera.
Daca este chinezarie nu merita sa te complici, oricum se aude aiurea.

| ColtzAlb a răspuns:

Nu ai cum, efectiv navigatia nu are mufa jack mama. Iti trebuie un modulator FM care se alimenteaza de la bricheta si te poti conecta la masina prin acea frecventa setata si la radioul masinii si la modulator, la orice telefon sau tableta. Se gasesc usor in comert, pana in 50 de lei. Scot un sunet bun, dar pe pauzele dintre melodie bazaie putin(nu toate). Sper ca te-am ajutat!