| ʏօռʊȶ a întrebat:

Cum pot conecta Pc la routeru wireless Huawei 655b? Mentionez am cablul Lan, dar nu stiu cum sa creez o retea din netwwork conections.

4 răspunsuri:
| ʏօռʊȶ explică:

Am xp.

| ʏօռʊȶ explică:

Nu-mi mai trebuie raspuns am gasit o alta solutie de a avea si wire less si net pe pc bft! mersi

| 8mariastar a răspuns:

Click pe ecranulstar din dreapta jos de langa ceas, la Dial-up and VPN selectezi o conexiune existenta si dai connect.
Daca nu ai o conexiune de wireless, atunci o creezi. Dai click pe Open Network and Sharing Center(de aici *) si mergi la Set up a new connection or network si iti faci una Wireless.