| Anonimus100 a întrebat:

Salut.Cum pot gasi pe facebook pozele unei anumite pagini sau persoane dintr-o anumita luna din an? M-am saturat sa tot stau sa tot dau in jos pana gasesc ce caut. Doar anul il pot selecta, luna nu.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Din pacate nu poti acest lucru sad doar pagina sau profilul il poti cauta SAU sa pui ceva de genul: #mare... si gaseste toate postarile si pozele cu hashtag-ul "mare". Daca cumva iti aduci aminte vreo postare cu un hashtag (#) cauta postarea dupa acel hashtag.

| Yuzoo a răspuns:

Cateodata daca dai pe an, si dai scroll putin, trebuie sa iti apara si lunile in dreapta ca si subpuncte (in cazul in care a postat frecvent pe parcursul anului).