| Yousosweet a întrebat:

Funda! Cum pot gasi poze postate de persoane pe facebook dintr-o anumita locatie in urma cu cateva luni? De exemplu vreau sa vad pozele postate de lume in Eforie, luna iulie. happy

3 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Gasesti pe cautare locatia Eforie, si apoi selectezi punctul. O sa-ti apara pe undeva: Elena Maria, Karla Elena, etc, etc au fost aici, si acolo apar si pozele.
Mult noroc!

| Yousosweet explică (pentru LineGuide):

Care punct? :-s

| LineGuide a răspuns (pentru Yousosweet):

Punctul Eforie, locatia Eforie, dar trebuia sa folosesc alt cuvant.