| NIMENII a întrebat:

Cum pot programa/ sau ce programe trebuie sa am ca sa pun PC-ul sa se deschidă singur?

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca ai sistem pc si nu laptop exista in bios o optiune ceva cu power on si te lasa sa setezi ora la care vrei sa se deschida.

| Liviucu a răspuns:

Din pacate sunt programe care pot doar sa-l inchida. De deschis e practic imposibil atata timp cat el este inchis. Am cautat si eu pe Google intr-o vreme si nu gasesti nimic. Singura sansa ar fi sa-ti bagi nasul in BIOS, am inteles ca la noile versiuni s-ar putea sa fie acolo o chichita...
Succes!

| NIMENII explică:

Vreau sa-l folosesc p post de alarma, sa se deschida cintind sau cv de genu, si stiu ca este ca am vazut

| 0hippy0 a răspuns:

Deaia s.a inventat butonu' ca sa se deschida Pc.ullaughing) dangg!laughing) de ce sa insatlezi cv ca sa se deschida pc.ul singur daca ai 2 maini ca sa apesi pe un butonthinkinglaughing)?