| andrey1412 a întrebat:

Salut, cum pot pune pe Samsung Galaxy Mini 2 versiunea de android pe care o are galaxy note 2?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai, descarca Samsung kies in pc, instaleaza-l si apoi conecteaza telefonul la pc prin cablu de date selectand de pe telefon kies apoi poti astepta 2 minute pana se pregateste tot si faci update la firmware, nu stiu daca poate face update la versiunea sist de operare al glaxy note 2 dar sigur iti va pune cea mai buna versiune software pentru telefonul tau.

| NotToday a răspuns:

Nu-ti recomand. Majoritatea Custom Rom-urilor sunt pline de Bug-uri...

| Mox112 a răspuns:

Ai iTunes pe calculator?