| pau10l a întrebat:

Cum pot sa imi schimb versiunea de android la un SAMSUNG Galaxy mini 2? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Si eu am mini 2. inca nu a aparut cyannongenmod pentru modelul nostru dar pe un mini1 am incercat si fail! acum nu mai merge, te sfatuiesc sa l lasi asa. totusi daca te ai plictisit ia ti un launcher de pe googleplay recomand go launcher ex si claystone, cu launcher poti sa iti pui teme. mentionez ca mini 1 are androidul la fel eu vroiam sa-i fac de la 2, 3, 6 la 4, 0 dar acum cand il porneste baiatul ala ii apare scris android si ramane asa iar la service nu au ce sa-i face deci asculta bine si nu instala pe el. p s daca ti se strica sau ai uitat parola de deblocare ecran inchide l si pornestel apasand toate butoanele deodata( cele de vilum urmat de tasta acasa si cea de pornire) si i dai reset factory wiphe data/ factory reset vezi u optiunea