| Cosminuuuuu a întrebat:

Salut, cum pot pune un logo pe mai multe fotografii?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Poti pune logo prin Adobe photoshop, daca nu ai programul ti-l poti lua sau daca nu te pricepi spune-mi ce fel de poze si ce fel de logo ai, poate ti le fac euwinking probabil vrei sa pui watermark sau mai stiu eu, te pot ajuta cu cea mai mare placerewinking
Poti pune logo-ul si in paint dar nu stiu cat de ok va aratawinking raspunde-mi cat mai repede la acest raspuns sau trimite-mi mesaj pe privat cu link-ul catre profilul tau de fb sau id de mess daca mai folosesti asa ceva tongue imi trimiti imaginile, logo-ul si eu iti fac imaginile asa cum vreiwinking