| BiaJ a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb scrisul la hi5 cand las comm?

Răspuns Câştigător
| Deby' a răspuns:

Cauti pe Google codurile de hi5, si este un site http://www.hi5-codes.com/ si sunt si pentru scrisuri etc.:P
Cp!:)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune inaintea comentariului "",,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| άηđϋϋϋϋ a răspuns:

Ca sa scrii ingrosat < strong >, sa fie taiat < strike > si pentru. culoare < font color=red > sau alta culoare happy da fara sa lasi spatiu intre eu nu am lasat ca apoi se activa si nu mai arata

| άηđϋϋϋϋ a răspuns:

A am uitat sa mai spun ca trebuie sa pui si la inceput si la sfarsit ex:< strong>Mersi de comm; x< strong>

| bianca_6599 a răspuns:

Cu mata