| viorelmuresan a întrebat:

Salut cum pot sa schimb formatul pozelor din gif in jpg am nevoie urgenta de un program. va rog sa ma ajutati... va multumesc frumos

5 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Photoscape.

le bagi in program apoi dai save ca jpg

| Alex_9605 a răspuns:

Cu toate programele de editat poze. Cel mai simplu cu PAINT.Intri in program deschizi poza pui un punct micut pe ea, dai SAVE AS si alegi formatul JPG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta intri la proprietati, apoi in dreptul lui gif dai change apoi iti alegi prog cu care vrei sa se deshida imaginile. sper ca te-am ajutat.

| alikleo a răspuns:

Voi astia care va grabiti sa raspundeti, in general d-ati raspunsuri gresite... daca nu stiti de ce va straduiti?
pentru funda? vai, vai...

| Andrw a răspuns:

Sau foarte simplu...schimbi numele dupa punct tu ai zis ca sunt in format gif (flash animation) schimbi din gif in jpg uite un ex:
am o poza care se numeste
pozax.gif

dau click dr dau rename

si ii schimb numele in asta

pozax.jpg

sper ca te-am ajutat

o zi buna