| polya777 a întrebat:

cum pot sa schimb limba widows-ul meu din engleza in rusa? help me! fundahappy

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Încearca așa: Start/Control Panel/Regional and Language Options/ Advanced și de la Select a language... selectezi English(United States) și dai OK.

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Daca ai win7 trebuie sa te duci acolo unde dai upate la windows si iti apare mai multe limbi...Succes

| polya777 explică (pentru CoL00SaL):

Mmmmmmmmm...dar mai clar. pe pasi daca se poate.eu am incercat sa schimb limba si in internet cind intru totul e in rusa, dar cind dau clik-dreapta pe ecran oricum e in engleza.