| muhyool a întrebat:

Cum pot sa sterg un virus troian din PC...chiar daca stiu ca nu poti sa-l stergi pentru ca nu poate fi detectat de nici un antivirus, si pe langa asta mai e si creat de mine asa ca... UIMITIMA!

Răspuns Câştigător
| Dorohoi32 a răspuns:

Ar trebui sa-ti schimbi windowsul si sa-i tragi doi pumni...

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ce l-ai "invatat" sa faca? happy

| einenebun23 a răspuns:

Reinstalare de windows. Cam asta ar fi solutia. Te-am uimit laughing?

| pvg a răspuns:

laughingSingura cale e sa reinstalezi sistemul de operare...si cand mai incerci sa faci virusi nu ii mai testa la tine in pclaughing)rolling on the floor

| CiprianDoarEu a răspuns:

Alt windows