| V77Narcis a întrebat:

Stie cineva vreun program in care sa vad imagini din satelit in direct?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://earth.google.com/;)

9 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Niciun program nu iti arata imagini in direct.Pana si google earth iti arata imagini de acum o ora sau doua.

| Incubus a răspuns:

Pentru a accesa un satelit costAAAA (cat crezi ca poate costa devierea unui obiectiv al unui satelit ca sa poti vedea tu ceva in momentul respectiv?) chiar si google maps se foloseste de imagini vechi de ani de zile.
cine a pus satelitul respectiv acolo sus a dat o gramada de bani si nu isi ofera serviciile pe gratis si nici ieftin, daca af fi asa de cati sateliti ar fi nevoie ca sa se satisfaca cererea pentru fiecare om care vrea sa vada ceva in direct un satelit...

| madalinaaa89 a răspuns:

Incearca norc.ro
dar nu stiu daca este chiar ''in direct'' tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina / norc are imagini din satelit? la tine satelitul merge pe strada?
Imagini in direct nu sint, si nu ca n-ar fi posibil, ci pentru ca ar putea fi folosite in scop terorist.
( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://wikimapia.org/7985119/ro/LSN

Uite aici e Brasovul! Vezi fiecare cladire, strazile etc... e chiar dragut:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
\

| cosmin1313 a răspuns:

Nu stiu daca poti chiar live, nu cred ca avem noi privilegiul acesta, poti sa te uiti pe google maps.
Succes!

| Geo12 a răspuns:

Nu stiu