| claudiu22 a întrebat:

Salut,cum se numeste programul acela care iti inregistrezi vocea ta si dupa scrii la tastatura si el vorbeste cu vocea care ai inregistat-o?
Funda celui care raspunde bine!

7 răspunsuri:
| 7uPCR7 a răspuns:

Cleverbot

| Messi20102 a răspuns (pentru 7uPCR7):

Ai copiat dupa mine!

| 7uPCR7 a răspuns (pentru Messi20102):

Nu e adevarat pe asta il stiam!

| Messi20102 a răspuns (pentru 7uPCR7):

DA,cum sa nu!

| claudiu22 explică (pentru Messi20102):

Nu e asta acest program de care vorbesc este soft care se instaleaza nu online... cititi intrebarea cu atentie!

| Messi20102 a răspuns:

Cleverbot

| claudiu22 explică (pentru Messi20102):

Nu program de asta vreau, eu vreau sa imi inregistrez propria voce apoi sa scriu la tastatura si el sa vorbeasca vocal nu in scris dar sa vorbeasca cu vocea inregistrata de mine