| AlexandruCK a întrebat:

Salutbig grin ma puteti ajuta va rog frumos la o problema in legatura cu PC? deci....am un folder golstraight face si dau pe el sa-l sterg si imi da eroare asta :Cannot Delete Folder:The directory is not emptycrying nu stiu ce are...am incercat sa-l sterg cu unlocker si nu mergesad nu merge sa-l sterg nici din Safe Mod si nu stiu ce sa faccrying( funda cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

Aveam si eu problema asta.La mine era faza ca un program inca il folosea continutul folder-ului.Eu stiu ca dadeam restart si daca tot nu mergea dupa un timp stiu ca puteam sa il sterg.