| wasambi a întrebat:

big grin Pana acum o saptamana am fost utilizator de windows 7, iar acum am decis ca a venit momentul sa trec pe windows 8.1. L-am instalat, mi-am pus contul de Microsoft, toate bune. Singura problema este faptul ca pc-ul meu mai este folosit de fratele meu mai mic, iar de fiecare data cand il pornesc trebuie sa bag parola de la Microsoft. Cum fac sa nu mi se mai ceara parola?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Greu cautatul asta...https://www.youtube.com/watch?v=E9LxB7NLxf0

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Deconecteaza-ti contul Microsoft din control panel, sau tot de acolo, scoate parola ( user accounts and family safety )

Bft!