| xXFlorinXx a întrebat:

Salut dați-mi și mie niște site-uri sa cumpăr niște soluții pentru repararea cd-urile, sa nu fie foarte scumpe. Am multe jocuri de xbox 360 si ps3 si am la amandoua pornirea la gta 5. Nu vreau sa fac cu banana, pasta de dinti si alte chestii, nu mi se par deloc folositoare, baftă!

1 răspuns:
| Der0z a răspuns:

Îl poți strica. Mai bine du-l la un centru specializat. Eu spun să nu încerci, dar, dacă vrei, o poți face pe riscul tău. Cumpără spray-uri de șters cd-uri de aici : http://www.altex.ro/tv-home-cinema/produse-de-intretinere

Nu sunt foarte scumpe. Dar, așa cum am spus mai sus, poți strica cd-ul.