| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai sters o conversatie dintre tine si o persoana de pe Facebook de pe calculatorul tau este stearsa permanent conversatia si pentru tine si pentru cealalta persoana?

6 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Nu, si eu credeam ca se sterge si la cealalta persoana conversatia, doar la tine. daca ii sti parola, intra la el pe cont si sterge mesajul/conversatie. sper ca ti-am fost de ajutor. funda

| Ioscaa1 a răspuns:

Numai*

| PetraCatalin a răspuns:

Numai pentru tine si se poate recupera din setarile facebook, mai bine te consulti la Facebook Help

| RalucaRallu15 a răspuns:

Numai de pe Facebook-ul tau e stearsa, pe Facebook-ul celeilalte persoane nu se sterge nimic... Conversația o poti recupera căutând la setari... SUCCES

| VaneMD177 a răspuns:

Nu, nu mai pentru tine.

| Bercea_Raluka_2002 a răspuns:

Doar pentru tine