| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Daca am facut un cont de insta fake si am raportat ca imi foloseste identitatea, mi se poate sterge contul?

2 răspunsuri:
| akvez00 a răspuns:

Salut!
În cazul în care contul a fost făcut după cel real și se află poze pe acel cont ce indică faptul că îți folosește identitatea, atunci se poate șterge.

| Imacerealkiller a răspuns:

Nu- Operatorii verifica data cand a fost facut contul- contul real a fost facut inainte celui fals. Deci, nu, nu iti poate sterge contul