| I04n4 a întrebat:

Daca am inceput sa editez o imagine in Paint Tool SAI, nu am terminat, nu o pot salva intr-un anume fel, astfel incat sa pot contiunua si dupa ce am inchis PC-ul?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu ce meniu are softul indicat de tine, dar editoarele video au la prima optiune din meniu (File) si sectiunea "Save project", adica sa suspenzi activitatea pana redeschizi softul si iti continui proiectul. Cauta si tu in meniul programului amintit "save project" sau o alta formulare din care sa reiasa ca iti poti relua munca inceputa la redeschiderea aplicatiei. Sa incepi de unde ai ramas, precum spui.